Zapisz się na newsletter

co slychac?

IX Akcja Adopcji Psów nadchodzi!

Krakowiacy i Krakowianki :)! Zapraszamy Was na IX już Wielką Akcję Adopcji Psów - przyjdźcie, pokachajcie i dajcie dom psiakowi! 

 

Miejsce Akcji: Krakowskie Błonia, vis-a-vis wejście głównego do Parku Jordana - pinezka z Google Maps: https://maps.app.goo.gl/WHWNedUGEdzsWcXX8.

 

START:  7 października 2023, godzina 12:00

 

BILETY: bezpłatnie

 

Na akcji będzie wiele psów, dla których będziemy poszukiwali kochających domów. Będzie to świetna okazja do poznania psa przed zabraniem go do domu. Przyjdź, zapoznaj się z psami, wybierz tego ukochanego i adoptuj.

 

 

Poniżej będziemy sukcesywnie wrzucali plakaty psów, które będą obecne na akcji. Ponieważ dla wszystkich tych psiaków nieustannie poszukujemy domów (nie tylko podczas Akcji), istnienie możliwość, że pokazany tutaj psiak nie pojawi się na Akcji, ponieważ wcześniej znajdzie dom. Oczywiście psa można adoptować również przed Akcją - w tym celu proszę dzwonić na numer podany na dole każdego plakatu (jeżeli nie odbiera, napisz SMSa z imieniem psa oraz informacją, że chodzi o adopcję - oddzwonimy!).

 

A teraz do dzieła! Poznaj psiaki i wybierz tego, który zostanie Twoim przyjacielem na całe życie:

 

wojtus


 

kredyt


 

bonar


 

aksamit


 madzia


toffi


 

helsi


sara


gora


mapet


benek


tedi


magic


lenox


 ziemniaczek


tores


toffi


thor


stryjek


sonia2


slodziak


roni


precel


mirka


majka


kostek


koda


hektor2


fado


dropek


dakar


azorek


tofik

wolontariat

Jeżeli chcesz realnie wpłynąć na los zwierząt w Polsce, dołącz do naszej ekipy i zostań Wolontariuszem Dog Rescue Team. Pamiętaj - razem możemy więcej! Przejdź do zakładki kontakt i zadzwoń do Łukasza, on powie Ci co zrobić dalej.
Skontaktuj się z nami

509 188 082

dane do faktury:

STOWARZYSZENIE DOG RESCUE
ul. Krakowska 16i
32-020 Wieliczka
NIP: 683 208 18 68
REGON: 122 940 964
KRS: 0000471766

adres korespondencyjny:

Lednica Górna 30/1
32-020 Wieliczka

napisz do nas

Wyślij
Strona DogRescue.pl stosuje pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki na swoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies i zasadach przetwarzania danych osobowych w Dog Rescue dowiedzą się Państwo z Polityki Prywatności.X