Zapisz się na newsletter

Dona

Energia:
Wiek: 4
Waga: 28
Szczepienia:
Sterylizacja:
Odrobaczenie:
Mikro czip:
Numer do opiekuna: 509188082

W kwietniu 2016 roku trafiła do nas Dona. Została znaleziona w centrum miasta. Jak na swój wiek (około 4 lat) widać, że urodziła już wiele szczeniąt. Mimo stosunkowo wysokiej wagi (28 kg) możemy śmiało powiedzieć, że jest wychudzona. Duża sunia w typie boksera z licznymi zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa ma na skórze w kilku miejscach grzybicze wyłysienia, jej miednica jest złamana. Przez najbliższe tygodnie musi mieć ograniczony ruch i spożywać mokrą karmę, leki typu Ossopan oraz leki przeciwbólowe.


Pomimo stanu w jakim jest, Dona ma poczucie humoru, lubi spacerować i przytulać się. W dniu 28.10.2016 nie szukamy jeszcze domu, szukamy natomiast osoby chętnej zasponsorować Donce mokrą karmę. Do tej chwili na diagnostykę i leki wydaliśmy 276 zł. Dom dla Dony poszukiwany będzie od 20 grudnia 2016 roku.

 

30 grudnia 2016 roku Dona jest po serii badań, jej stan jest bardzo zły, ale powoli wraca do sił, nabiera wagi i lada chwila będzie mogła przejść zabieg sterylizacji oraz szukać domu! 26 stycznia 2017 roku Dona jest już po zabiegu sterylizacji i usunięcia guza w okolicach łopatki, czekamy na wyniki histopatologii i rozpoczynamy poszukiwania nowego, kochającego domu. 

 

Intensywne ogłoszenia adopcyjne zaowocowały znalezieniem domu. W marcu 2017 roku pojechaliśmy zawieźć ją do nowego domu u rodziny w Częstochowie. Po tygodniu w nowym miejscu Dona wyskakuje przez okno z wysokiego, pierwszego piętra. Ucieka. Natychmiast po informacji od właścicieli wyruszamy na poszukiwania. Wraz z innymi zaangażowanymi osobami przeszukujemy całą Częstochowę i nic. Uruchamiamy Internet. Nagle dzwonił telefon: "Dobry wieczór. Podobny piesek do tego ogłoszonego bawi się właśnie z moim nad rzeczką." Jedziemy tam.  Dzięki Bogu, to Dona. Kontrolne, szybkie badanie i obserwacja na miejscu nie wykazują oznak problemów, bardziej szczegółowe badanie po powrocie do Krakowa wykazało silne potłuczenie, wymagające jedynie leków przeciwbólowych. Pomimo przejść, ciało Dony nie ucierpiało po upadku z pierwszego piętra. To cud.

 

Dona nie wróci już do Częstochowy, szukamy tylko i wyłącznie miejsca w naszej okolicy. Wyruszamy z Doną na imprezę Animal Show Kraków. Właśnie tam przyjeżdża rodzina, która zakochuje się w naszej bokserce na amen. Dona trafia do domu w Wieliczce. Bliżej i lepiej nie mogliśmy sobie tego wymarzyć. W domu tym odnajduje szczęście, miłość i spokój.

 

509 188 082

dane do faktury:

STOWARZYSZENIE DOG RESCUE
ul. Krakowska 16i
32-020 Wieliczka
NIP: 683 208 18 68
REGON: 122 940 964
KRS: 0000471766

adres korespondencyjny:

Lednica Górna 30/1
32-020 Wieliczka

napisz do nas

Wyślij
Strona DogRescue.pl stosuje pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki na swoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies i zasadach przetwarzania danych osobowych w Dog Rescue dowiedzą się Państwo z Polityki Prywatności.X