Zapisz się na newsletter

Pesel

Energia:
Wiek: 5
Waga: 5
Szczepienia:
Sterylizacja:
Odrobaczenie:
Mikro czip:
Numer do opiekuna: 509188082

Pesel urodził się w okolicach sierpnia 2013 roku. Po dwóch latach, gdy był drobniutkim pieskiem ważącym 9 kg odnalazł kochający dom. To co stało się w międzyczasie na szczęście jest już historią:

 

Pesel urodził się w patologicznej rodzinie w miocie pięciu szczeniąt. Wszystkie maluchy zostały zamknięte w pokoju, bez dostępu do świata zewnętrznego ze sporadycznym dostępem do wody i pożywienia. Zapchlony i potężnie zarobaczony Pesel wraz z rodzeństwem został przywieziony przez straż miejską w kartonie do hotelu dla zwierząt. Trafiły do kojca, nie zostały odpowiednio zsocjalizowany. Po niedługim czasie ładny szczeniak znalazł dom, w którym wychowywał się z malutkim chłopcem dla którego był wiernym przyjacielem. Wiele się od siebie wzajemnie uczyli. Niestety po roku Pesel został oddany, rodzice młodego chłopca nie potrafili sobie poradzić z problematycznym młodym psem, poddali się i oddali go z powrotem do hotelu. Trafił pod skrzydło Dog Rescue.


Szczęśliwie dla młodego psiaka jedna Pani drugiej Pani powiedziała o Dog Rescue i psiakach szukających domu. Ela przyjechała zobaczyć, czy któraś psina skradnie jej serce. Skradła. Był to właśnie Peselek. Wzajemna miłość zaowocowała tym, że pomimo wielu czynników negatywnych Ela nie poddała się. Po pierwszej wizycie przyjechała drugi, potem trzeci raz. Przywiozła rodzinę, wspólnie postanowiliśmy spróbować. Minął tydzień i nic nie wskazywało na to by Pesel miał wrócić. Wspaniałe serce i wytrwałość nowych właścicieli, dom, ogód, inne zrównoważone psy, doświadczenie = miłość już na zawsze. Elka i cała Rodzinko - we love you very, very much!

509 188 082

dane do faktury:

STOWARZYSZENIE DOG RESCUE
ul. Krakowska 16i
32-020 Wieliczka
NIP: 683 208 18 68
REGON: 122 940 964
KRS: 0000471766

adres korespondencyjny:

Lednica Górna 30/1
32-020 Wieliczka

napisz do nas

Wyślij
Strona DogRescue.pl stosuje pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki na swoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies i zasadach przetwarzania danych osobowych w Dog Rescue dowiedzą się Państwo z Polityki Prywatności.X