Zapisz się na newsletter

MYNIA

Energia:
Wiek: urodzona 2020
Waga: 10 kg
Szczepienia:
Sterylizacja:
Odrobaczenie:
Mikro czip:
Zobacz więcej Numer do opiekuna: 509188082

Mynia urodziła się w psiej norze, jej mama była dziką, wolnożyjącą sunią. Dzieciństwo miała zatem ciekawe z perspektywy psa, ale zdala od człowieka, z którym się nie zapoznała w odpowiednim wieku. Jako podrostek trafiła do domu tymczasowego, w którym było dużo szczeniąt. Niestety socjalizacja szła powoli. Dopiero pod naszymi skrzydłami Mynia nauczyła się chodzenia na smyczy, dotyku człowieka. Pozwala się już głaskać choć, nie do końca czuje się z tym komfortowo.
Dlatego szukamy dla niej domu bardzo cierpliwego, który nie wymaga od psa przytulania się i pozwoli jej być kim jest. Oczywiście praca z nią będzie trwała jeszcze długi czas.

Losem Myni możemy pokierować dwojako:
- dać jej dom, w którym będzie jedynaczką zmuszoną do życia tylko z ludźmi, 
- dać jej dom z drugim psem, którego będzie kochała nad życie i w relacji z człowiekiem będzie ostrożniejsza bo zawsze wybierze kontakt z psem.

Obydwa domy muszą być doświadczone w prowadzeniu psów lękliwych, Musza odwiedzić Mynię przynajmniej dwa razy i być nastawione na długą pracę w walce o jej zaufanie i miłość.

 

509 188 082

dane do faktury:

STOWARZYSZENIE DOG RESCUE
ul. Krakowska 16i
32-020 Wieliczka
NIP: 683 208 18 68
REGON: 122 940 964
KRS: 0000471766

adres korespondencyjny:

Lednica Górna 30/1
32-020 Wieliczka

napisz do nas

Wyślij
Strona DogRescue.pl stosuje pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki na swoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies i zasadach przetwarzania danych osobowych w Dog Rescue dowiedzą się Państwo z Polityki Prywatności.X