Zapisz się na newsletter

ZANDAR

Energia:
Wiek: 6
Waga: 6
Szczepienia:
Sterylizacja:
Odrobaczenie:
Mikro czip:
Numer do opiekuna: 509188082

Poszukujemy domu dla Zandarka- bardzo kochanego, niewielkiego pieska – rat terriera. Psiak trafił do nas bardzo pokiereszowany, z licznymi bliznami na pyszczku, widać było, że musiał walczyć o byt. Obecnie Zandarek jest pięknym pieskiem; odżywiony, zadbany, zdrowy. Uwielbia spacery, bardzo dobrze dogaduje się z ludźmi (z dziećmi także), nie jest agresywny. Pomimo, że na pewno wchodził dawniej w zatarczki z innymi psami, obecnie na wiele psów podczas wspólnych spacerów nie zwraca uwagi. Można z nim i z innymi czworonogami iść na wspólny spacer i Zandarek na pewno będzie bardziej zainteresowany tropieniem gryzoni, wąchaniem trawy i wszystkim tym, co można robić na spacerze niż zaczepianiem piesków. Zandarek to dobry pies. Szukamy mu dobrego domu. Zandarek ma około 4 lata. Jest w dobrej kondycji, waży niecałe 10 kg. Ma piękną, umięśnioną budowę ciała, jest zdrowy. Ma bystry wzrok, uśmiechnięty pyszczek, jest psem wyjątkowym. Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Bez problemu może zamieszkać w mieszkaniu. Nie będzie niszczył.
Pies ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość.

509 188 082

dane do faktury:

STOWARZYSZENIE DOG RESCUE
ul. Krakowska 16i
32-020 Wieliczka
NIP: 683 208 18 68
REGON: 122 940 964
KRS: 0000471766

adres korespondencyjny:

Lednica Górna 30/1
32-020 Wieliczka

napisz do nas

Wyślij
Strona DogRescue.pl stosuje pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki na swoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies i zasadach przetwarzania danych osobowych w Dog Rescue dowiedzą się Państwo z Polityki Prywatności.X