Zapisz się na newsletter

Bronka

Energia:
Wiek: 8
Waga: 25
Szczepienia:
Sterylizacja:
Odrobaczenie:
Mikro czip:
Numer do opiekuna: 509188082

Wyobraź sobie, że maszerujesz od wielu dni, jest gorąco,  niesamowicie chce Ci się pić, znajdujesz w końcu mały strumyk, próbujesz się napić - niestety usta zasłania Ci maska... próbujesz, szarpiesz - nie da się jej ściągnąć. Szukasz czegoś do jedzenia - masz! Świetnie pachnie, nareszcie - niestety, nie dasz rady przez maskę nic zjeść. Co czujesz?

 

Tak właście wyglądało co najmniej kilka ciężkich dni, które przeszła Bronka, zanim ją znaleźliśmy. Błąkała się po polach i łakach w kagańcu, cała brudna, zmeczona i przerażona. Blizny na nosie i pysku boleśnie świadczyły o wielu dniach walki o przetrwanie. Bardzo bała się ludzi, musieliśmy odłowić ją z wykorzystaniem strzałek usypiającyuch. Udało się! Tak oto piękna 8-letnia dziewczynka trafiła pod skrzydła Stowarzyszenia Dog Rescue. Jak w wielu takich przypadkach, również i teraz okazało się, że Bronka to Psi Anioł.  Otoczona dobrą opieką i miłością okazała się niezwykle wesołą, żywiołową i bezproblematyczną sunią. Lekki strach do mężczyzn udało nam się wyeliminować już po kilku spacerach z chłopakami.

 

Po doprowadzeniu Bronki do super stanu rozpoczęliśmy poszukiwanie domu i...  Bronka zamieszkała u Wspaniałych ludzi pod Częstochową. Śpi w łóżku razem ze  swoimi dwoma prywatnymi rasowymui kompanami Border Colie oraz swoją prywatną, jedyną na świecie Panią weterynarz  :D

 

Historie takie, jak naszej pięknej Broni są w Stowarzyszeniu Dog Rescue chlebem powszednim. Dzięki ciężkiej pracy iwelu zaangażowanych osób, codziennie polepszamy życie wspaniałych zwierząt. Jeżeli zwierzęta i ich los nie jest Ci obojętny - wesprzyj nasze działania! TUTAJ znajdziesz więcej informacji na temat tego, jak możesz pomagać razem z nami.

 

Najbardziej wartościowym dla naszego rozwoju sposobem jest aktualnie wykonywanie stałego miesięcznego przelewu określonej kwoty. Dane do wykonania polecenia stałej wpłaty znajdziesz  TUTAJ (zakładka WPŁATY).

509 188 082

dane do faktury:

STOWARZYSZENIE DOG RESCUE
ul. Krakowska 16i
32-020 Wieliczka
NIP: 683 208 18 68
REGON: 122 940 964
KRS: 0000471766

adres korespondencyjny:

Lednica Górna 30/1
32-020 Wieliczka

napisz do nas

Wyślij
Strona DogRescue.pl stosuje pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki na swoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies i zasadach przetwarzania danych osobowych w Dog Rescue dowiedzą się Państwo z Polityki Prywatności.X