Zapisz się na newsletter

Przygarnij zwierzaka na stałe lub tymczasowo

Kochający dom to najlepsze co możemy dać naszym podopiecznym. Gdybyśmy tylko mogli - sami wzięlibyśmy wszystkie zwierzęta pod własny dach, to jednak nie jest możliwe. Dlatego właśnie nieustannie poszukujemy osób, które mogą i chcą adoptować zwierzę, będąc jednocześnie świadomymi odpowiedzialności, jak się z tym wiąże.

 

Biorąc zwierzę pod własny dach stajemy się za nie odpowiedzialni. Adoptując szczeniaka czy kocię musimy wiedzieć, że może ono spędzić z nami nawet ponad 20 lat. Czy jesteśmy na to gotowi? Jeżeli odpowiedź brzmi tak - skontaktuj się z nami w dowolny sposób. W pewnością znajdziesz w naszych szeregach właśnie te oczy, w których zakochasz się bez reszty :)

 

Jeżeli nie możesz przygarnąć zwierzaka na stałe, może jesteś w stanie zapewnić dom tymczasowy, tak zwany DT? Jest to chwilowa adopcja zwierzęcia, podczas gdy wspólnie poszukujemy dla niego domu stałego. Może potrwać miesiąc, dwa lub trzy miesiące - uzależnione jest to każdorazowo od możliwości osoby adoptującej zwierzę na "tymczas". Pamiętaj, że Twoje, nawet skromne warunki z pewnością okażą się lepsze i korzystniejsze niż większość czasu spędzana w kojcu za kratkami. Dom Tymczasowy to również czas, w którym zwierzę ma możliwość nauczenia się zasad mieszkania pod  jednym dachem z człoiwiekiem. Jeżeli rozważasz taką możliwość - skontaktuj się z nami, powiemy Ci dokładnie jak to wygląda, nauczymy wszystkich rzeczy niezbędnych do zostania prawdziwym, wartościowym Domem Tymczasowym.

Wróć

509 188 082

dane do faktury:

STOWARZYSZENIE DOG RESCUE
ul. Krakowska 16i
32-020 Wieliczka
NIP: 683 208 18 68
REGON: 122 940 964
KRS: 0000471766

adres korespondencyjny:

Lednica Górna 30/1
32-020 Wieliczka

napisz do nas

Wyślij
Strona DogRescue.pl stosuje pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki na swoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies i zasadach przetwarzania danych osobowych w Dog Rescue dowiedzą się Państwo z Polityki Prywatności.X