Zapisz się na newsletter

Masz firmę? Zostań naszym Partnerem!

Jesteś właścicielem firmy? Masz sklep, salon fryzjerski, restaurację? Być może zarządzasz siecią salonów sprzedaży lub inną formą biznesu? Możesz pomagać zwierzętom jednocześnie budując pozytywny wizerunek Twojej firmy. Zapraszamy Cię do zostania naszym Partnerem. Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów. Możemy zorganizować zbiórkę do puszek stacjonarnych lub zaprosić do Twoich lokalizacji odpowiednio przeszkolonych Wolontariuszy. Jeżeli zależy Ci na wybitnym efekcie naszej współpracy, wspólnie stworzymy koncept, zaangażujemy znane i lubiane osoby, do promocji akcji wykorzystamy również Internet. Zapewnimy odpowiednią widoczność Twojego brandingu, aby jednocześnie z pomocą zwierzętom rósł kapitał Twojej marki.

 

Być może wiesz o pomocy w formie Payroll-u? Jest to przekazywanie przez firmę końcówek wynagrodzenia pracowników na pomoc zwierzętom, naturalnie za ich zgodą. Z chęcią powiemy Ci dokładnie jak działa ten mechanizm. 

 

Możesz również przekazywać dla naszych zwierząt dobra materialne, takie jak karma lub akcesoria. Mogą to być również przedmioty wartościowe, które zostaną zlicytowane na rzecz pomocy naszym zwierzętom.

 

Istnieje też wiele innych form partnerskiej pomocy, jeżeli chcesz pomóc - daj nam znać. Wspólnie wybierzemy formę pomocy i dopracujemy koncept tak, abyśmy wspólnie byli z niego zadowoleni a nasze zwierzęta - odczuły realną pomoc i wsparcie. Pamiętaj - razem możemy zmienić wiele, podejmij pierwszy, najważniejszy krok - wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

zostań partnerem

Wyślij
Wróć

509 188 082

dane do faktury:

STOWARZYSZENIE DOG RESCUE
ul. Krakowska 16i
32-020 Wieliczka
NIP: 683 208 18 68
REGON: 122 940 964
KRS: 0000471766

adres korespondencyjny:

Lednica Górna 30/1
32-020 Wieliczka

napisz do nas

Wyślij
Strona DogRescue.pl stosuje pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki na swoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies i zasadach przetwarzania danych osobowych w Dog Rescue dowiedzą się Państwo z Polityki Prywatności.X