Zapisz się na newsletter

V Akcja Adopcyjna

Kochani!

 

Już w najbliższą sobotę V Wielka Akcja Adopcji Psów na Krakowskich Błoniach. Jest to wyjątkowa szansa na spotkanie z wieloma wspaniałymi Psiakami, które poszukują kochającego domu. Jeżeli zastanawiacie się nad adopcją - warto przyjść i poznać psiaki. Zabierzcie ze sobą rodziny i znajomych. Do zobaczenia już niebawem! 

 

Zapraszamy na

 

V Akcję Adopcji Psów

sobota - 14.09.2019 - od godziny 12:00

 

MIEJSCE: Krakowskie Błonia

(dokładnie tam, gdzie w zeszłym roku - vis-a-vis wejścia do Parku Joradana)

 

Poznajcie nasze wspaniałe Psiaki, które pojawią się już w tą sobotę na Krakowskich Błoniach. Proszę oglądnąć, pokochać, przyjść, poznać i przytulić do serca na całe życie :)!

 

Zadar

Kremik

Włóczykij

Vixi

Szwagier

Orzeszek

Milka i Fuks

Merida

Łatek

Lolek

Kaktus

Iskra

Hana

Hektor

Globus

Chorche

Burgund

Bolek

Bobek

Biszkopt

Benek

Amok

Adela

Zgryzek

Dropsik

Maniuś

Nigra

 

 

Podczas V Akcji będziemy prowadzili zbiórkę dla Zorka, który walczy z chłoniakiem. Trzymajcie za niego kciuki i jak możecie - wrzućcie pieniądze do puszki, pomagając w ten sposób finansować leczenie. A oto on, cudowny Zork:

 

Zork

 

Wróć

wolontariat

Jeżeli chcesz realnie wpłynąć na los zwierząt w Polsce, dołącz do naszej ekipy i zostań Wolontariuszem Dog Rescue Team. Pamiętaj - razem możemy więcej! Przejdź do zakładki kontakt i zadzwoń do Łukasza, on powie Ci co zrobić dalej.
Skontaktuj się z nami

509 188 082

dane do faktury:

STOWARZYSZENIE DOG RESCUE
ul. Krakowska 16i
32-020 Wieliczka
NIP: 683 208 18 68
REGON: 122 940 964
KRS: 0000471766

adres korespondencyjny:

Lednica Górna 30/1
32-020 Wieliczka

napisz do nas

Wyślij
Strona DogRescue.pl stosuje pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki na swoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies i zasadach przetwarzania danych osobowych w Dog Rescue dowiedzą się Państwo z Polityki Prywatności.X