Zapisz się na newsletter

IV AKCJA ADOPCJI

Kochani!

 

Już w sobotę 29 września odbędzie się IV Wielka Akcja Adopcji Psów na krakowskich błoniach (vis-a-vis wejścia do Parku Jordana), którą mamy przyjemność organizować. Będziemy czekali na Was od godziny 12:00, razem z nami wiele wspaniałych psów. Każdy z nich ma wielką nadzieję, że przyjdziesz, odnajdziesz go, pokochasz od pierwszego wejrzenia i zabierzesz do Twojego kochającego domu. 

 

Poniżej znajdziecie psiaki, które będą na Akcji (choć dokładny skład może jeszcze ulec zmianie, któraś psinka może w międzyczasie znajdzie dom :). Przewijajcie w dół powoli, przeczytajcie ich historię, znajdźcie tego Waszego, jedynego, ukochanego psiaka, któremu dacie szansę na oddanie Wam całego swojego psiego serduszka. Oto one:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tyle wspaniałych psiaków będzie można poznać i pokochać. Jeżeli Ty nie możesz adoptować psa - śmiało kopiuj powyższe obrazki, wysyłaj znajomym lub rodzinie, którzy zastanawiają się nad adopcją. W ten sposób również możesz odmienić całkowicie życie któregoś z tych wspaniałych Zwierząt - przez duuuuże 'Z'!

 

Do zobaczenia 29 września na Błoniach,

 

Ekipa Dog Rescue

Wróć

wolontariat

Jeżeli chcesz realnie wpłynąć na los zwierząt w Polsce, dołącz do naszej ekipy i zostań Wolontariuszem Dog Rescue Team. Pamiętaj - razem możemy więcej! Przejdź do zakładki kontakt i zadzwoń do Łukasza, on powie Ci co zrobić dalej.
Skontaktuj się z nami

509 188 082

dane do faktury:

STOWARZYSZENIE DOG RESCUE
ul. Krakowska 16i
32-020 Wieliczka
NIP: 683 208 18 68
REGON: 122 940 964
KRS: 0000471766

adres korespondencyjny:

Lednica Górna 30/1
32-020 Wieliczka

napisz do nas

Wyślij
Strona DogRescue.pl stosuje pliki cookies. Korzystanie z niej oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki na swoim urządzeniu. Więcej o plikach cookies i zasadach przetwarzania danych osobowych w Dog Rescue dowiedzą się Państwo z Polityki Prywatności.X